• Wpisów: 239
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 13:13
  • Licznik odwiedzin: 31 864 / 1714 dni
 
dziewczynkawglanach
 
Witajcie! Przychodzę do Was z kolejnym podsumowaniem tygodnia c:.

KSIĄŻKA TYGODNIA
Książką tygodnia zostaje "Na końcu tęczy"/"Love, Rosie" autorstwa Cecelii Ahern.
Opis: "Rosie i Alex od dzieciństwa są nierozłączni. Życie zadaje im jednak okrutny cios: rodzice Alexa przenoszą się z Irlandii do Ameryki i chłopiec oczywiście jedzie tam razem z nimi. Czy magiczny związek dwojga młodych ludzi przetrwa lata i tysiące kilometrów rozłąki? Czy wielka przyjaźń przerodziłaby się w coś silniejszego, gdyby okoliczności ułożyły się inaczej? Jeżeli los da im jeszcze jedną szansę, czy Rosie i Alex znajdą w sobie dość odwagi, żeby spróbować się o tym przekonać"
Powieść bardzo mi się podobała. Wciągająca, ciepła i dowcipna, pełna ciekawych postaci i zdarzeń. Wbrew pozorom, to nie  książka o miłoci, a głównie o przyjaźni i Rosie - silnej kobiecie, która mimo wszystkich przeciwości dała sobie radę w życiu. Jak dla mnie 7/10, polecam ^^.
333448-352x500 (1).jpg


CYTAT TYGODNIA
"Pozostawiłam więc moją cudowną, inteligentną rodzinę, zanurzyłam się w ciepłej kąpieli i zaczęłam rozważać samobójstwo przez utopienie. Potem jednak przypomniałam sobie o resztkach ciasta czekoladowego w lodówce i wynurzyłam się, nabierając powietrza w płuca. Dla niektórych rzeczy warto żyć." ~ "Na końcu tęczy"/"Love, Rosie" Cecelia Ahern

PIOSENKA TYGODNIA
Uwielbiam wykonania pana Adriana Wiśniewskiego. Naprawdę, warto posłuchać.


JEDZENIE TYGODNIA
Jedzeniem tygodnia zostaje gorzka czekolada. Mam do niej słabość, nie dość, że pyszna, to jeszcze całkiem zdrowa - ma dużo magnezu :). 70% kakao to jest to!
pobrane.jpeg


FILM TYGODNIA
"Zbuntowana" - byłam na niej w zeszłą sobotę (21.03.15r). Film średni jako ekranizacja (wiele niesgodności z książką, wiele praktycznie pominiętych postaci, czyt. moja ukochana Marlene, która pojawia się praktycznie tylko przy scenie samobójstwa i baaardzo mała ilość Uriaha, którego ubóstwiam), ale za to od strony gry aktorskiej i efektów specjalnych - cuuuuudo *--*.
pobrane (1).jpeg

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego